پيام مدير عامل

به نام خداوند قادر متعال که هر چه داريم گوشه‌ای از الطاف بيکران اوست. پروردگاری که نعمت‌های بی‌شمارش را بر بندگانش ارزانی داشته و برکت را با تلاش و حرکت همراه و همقدم نموده است. قادر متعالی که از نشانه‌های کسب رضای او خدمت به بندگان اوست و نصب‌العين قرار دادن حريم و حرمت بندگان خداوند لايزال در هر کار و هر فعاليتی بر ما و بر همگان فرض و واجب است؛ به ويژه در بخش صنعت ، آنچه بيش از همه اهميت و اولويت می‌يابد نقش پررنگ جامعه به عنوان مخاطبان و مصرف‌کنندگان محصولات از يک سو و از سوی ديگر به منزله کارکنان و نيروهای واحدهای مختلف صنعتی است.

اینک که توفیق خدمت در شركت ايران كاوه سايپا نصیب من شده است، در وهله اول از زحمات پرسنل زحمتکش که با تلاش و کوشش خود شرکت را تا این مرحله همراهی نموده اند ، سپاسگزاری می گردد.

چشم انداز و آرمان ايران كاوه سايپا را بصورتی کلی، شاید بتوان تأثیرگذاری جدی بر فضای کسب و کاری متکی بر نوآوری و فناوری در گام نخست بایستی در کشور عزیزمان ایران و در گام های آتی در فراتر از مرزها جستجو کرد ، انشاالله بتوانیم با استفاده از پتانسیل بسیار ارزشمند فکری و انسانی در بین مدیران و پرسنل این مجموعه با دیدگاه بلند پروازانه ولی دست یافتنی و با تدوین برنامه‌های روزآمد و قابل انعطاف علاوه بر افزایش سهم بازار، ارتقای جایگاه برند و نیز ارز آوری مناسب، فردایی روشن را برای پرسنل و سهامداران ايران كاوه رقم بزنیم.

در اين مسير قصد داريم با تلاش نيروهاي جوان و متخصص و تشخيص صحيح نيازهاي مشتريان، فراتر از نگاه مادي و به همت كارشناسان و متخصصان این شرکت در بخشهاي مختلف خدمتي شايسته را به مشتريان ارائه كنيم و قله هاي توسعه و پيشرفت را يك به يك فتح كنيم.

مفتخرم که در حال حاضر در کنار همکاران این شرکت که روحیه تلاشگر و جسورانه همراه با تعهد و تخصص و با در نظر گرفتن جوانب پیچیده تعاملات انسانی و استقرار فرهنگ سازمانی خاص ، البته مطابق با ارزشهای سازمان به بالندگی سازمان کمک نمایم.

و بر این باور هستم که بر پایه نوآوری مبتنی بر سلیقه مشتریان عزیز، نه تنها سهم بازار داخلی را افزایش خواهیم داد ، بلکه بتوانیم در این صنعت، سهم بازار خارجی خود را ارتقاء بخشیم.

امیدواریم که در سایه عنایت الهی و با اراده جدی همه همراهان ، این مجموعه صنعتی بتواند جایگاهی در خور شأن و ظرفیت خود پیدا نماید و بسيار خرسندم كه همراه و همگام با شما در جبهه سازندگي و اقتصاد كشور عزيزمان ايران تلاش مي كنيم و با همت بلند شما چشم اندازي روشن همراه با اميد در این صنعت برای کشور عزیزمان ایران پيش روي داشته باشیم.

صنعت و توليد به عنوان مهمترین زيرساخت توسعه اقتصادي کشور هنگامي كه از سرمایه انسانی با توان علمي بالا ، متخصص ، خلاق و دیدگاهی همراه با نوآوری برخوردار باشد زمينه ساز رشد ، بالندگي، توسعه صنعتی و ایجادکننده اقتصادی پویا و تولید محور می شود.

بدون تردید موفقیت یک کار تیمی است، برای موفق شدن همکاری همه‌ی پرسنل موثر می باشد و در این مسیر حضور همه کسانی را که برای توسعه و پیشرفت این صنعت ، آرمان و رویایی مشترک دارند را ارج می نهیم و دست همکاری آنان را برای رسیدن به قله‌های جدید به گرمی می‌فشاریم.

مديرعامل

محمدرضا اكبري